akcesoria iOttie

Uchwyty na akcesoria iOttie

Udostępnij na

Uchwyty na akcesoria iOttie

Telefony i inne urządzenia komunikacji otaczają nas dosłownie z każdej strony. Korzystanie z telefonów w czasie jazdy jest jak wiadomo zabronione. Jednak i w tym przypadku zakaz ten można lekko obejść poprzez zastosowanie odpowiedniego rodzaju wyposażenia do naszych telefonów.

Branża iOttie Polska

iOttie to marka, która pochodzi ze Stanów i swoją popularność zyskuje w naszym kraju. Dzięki iOttie Polska możemy zakupić wysokiej jakości akcesoria. Jest to producent najlepszych uchwytów na telefony, które przeznaczone są dla kierowców. Jak wiadomo, akcesoria telefoniczne to ciekawy dodatek dla nowo zakupionego telefonu. Jednak przede wszystkim powinien on być pomocny i spełniać określone zadanie. Sklepów stacjonarnych czy internetowych, które oferują najróżniejsze akcesoria telefoniczne jest całe mnóstwo. Jednak przy wyborze zwracamy przede wszystkim uwagę na markę i cenę produktu. Firma iOttie gwarantuje wytrzymałość sprzętu na działanie czynników zewnętrznych, dzięki wykorzystywanemu w produkcji bardzo mocnego żelu, który gwarantuje stabilność uchwytu i jego bardzo prosty montaż.

Uchwyty na telefon iOttie

Samochodowe uchwyty na telefon mają przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo, w chwili gdy konieczne jest skontaktowanie się z kimś w czasie prowadzenia pojazdu. Firma iOttie może pochwalić się kilkoma modelami sprawdzonych uchwytów. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest znany iOttie Easy One Touch 4, który dzięki odpowiedniemu, mocnemu wykonaniu może być zamontowany zarówno na przedniej szybie, jak i na desce rozdzielczej wewnątrz pojazdu. Jest bardzo prosty w zamontowaniu i wygodny w użytkowaniu. Posiada dodatkowy teleskop, który umożliwia właściwe ustawienie komórki względem twarzy kierującego. Telefon w tym uchwycie można ustawić w pozycji pionowej, jak i poziomej. Drugi z kolei, również bardzo znanym modelem jest iOttie iTAP MAGNETIC, który jak sama nazwa wskazuje, utrzymuje telefon, dzięki przyciąganiu magnetycznemu. Jest to model, który pasuje do każdego typu telefonu. Jego montowanie jest bardzo proste, bowiem wystarczy umieścić go w kratce nawiewu i przyłożyć do niego telefon. Uchwyt ten jest bardzo lekki i poręczny oraz umożliwia obrót komórki dookoła własnej osi.

Zachowajmy bezpieczeństwo w czasie jazdy i rozmowy przez telefon. Uchwyty na telefon iOttie pomogą na skupić się na drodze oraz sprawią, że szukanie telefonu po schowkach przestanie stanowić problem. Dzięki szerokiej ofercie produktów, z pewnością znajdziemy dla siebie interesujący nas model w przystępnej cenie. Wystarczy tylko go zamontować i ruszyć w podróż.