serwis wózków widłowych

Wózki widłowe śląskie – wynajem i serwis

Udostępnij na

Codziennie w procesach logistycznych transportowane są niezliczone ilości różnego rodzaju produktów. Składowane na paletach w większej ilości, przewożone są w inne miejsce przy pomocy uniwersalnych wózków widłowych. Jednak wózki widłowe Śląskie pracują na co dzień nie tylko w magazynach, znajdują się również w wielu innych miejscach.

Wózki widłowe Śląskie – pełny serwis

Zakłady produkcyjne, hale przemysłowe oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przeniesienia ładunków w inne miejsce, nie obędą się bez różnych typów wózków widłowych. Jednak te przydatne maszyny podlegają nadzorowi technicznemu. Obowiązkiem każdego posiadacza tego rodzaju urządzenia jest zarejestrowanie go w rejonowym Urzędzie Dozoru Technicznego. Aby odsługiwać wózek widłowy, niezbędne jest również posiadanie odpowiednich uprawnień.

Serwis wózków widłowych Śląsk to kompleksowa usługa, która obejmuje nie tylko regularne i niezbędne konserwacje, ale również bieżące naprawy, które są wynikiem intensywnej eksploatacji oraz innych czynników, jakie mogą przyczynić się do uszkodzenia tego rodzaju maszyny. W serwisie wózków widłowych Śląsk naprawom i konserwacjom podlegają maszyny od różnych producentów.

Profesjonalna kadra i szeroki wybór części

Wszystkie naprawy oraz regularne przeglądy wykonywane są przez profesjonalną kadrę. Są to osoby z doświadczeniem, szeroką wiedzą na temat wózków widłowych Śląskie oraz niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania tego zawodu. Dzięki temu wszystkie naprawy przebiegają sprawnie i szybko na miejscu w warsztacie lub mobilnie, gdy zespół pracowników dojeżdża we wskazane przez klienta miejsce, aby naprawić zgłoszoną maszynę.

Szeroki wybór części zamiennych, podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak łańcuchy, filtry, oleje czy opony od różnych producentów sprawia, że usługa zawsze wykonywana jest rzetelnie i w preferowanych przez klienta przedziałach cenowych. Dzięki temu serwis wózków widłowych Śląsk jest w pełni kompleksową usługą.

Wynajem wózków widłowych Śląsk

Oprócz napraw i konserwacji możliwy jest również wynajem wózków widłowych różnego typu. Firma posiada szeroką flotę tego rodzaju urządzeń, co szczególnie przydatne jest w sytuacjach, gdy w wyniku awarii niezbędne jest urządzenie zastępcze, aby nie generować przestojów w zakładzie pracy.

Wynajem wózków widłowych Śląsk odbywa się sprawnie i szybko, a każdy klient otrzymuje maszynę zgodną z preferencjami. Dowożona jest ona we wskazane miejsce, a po upłynięciu czasu wynajmu z powrotem odbierana. Wszystkie są sprawne, bezpieczne i wpisane do rejestru UDT.