żarówka, SEP, szkolenie SEP

Ile kosztuje kurs SEP?

Udostępnij na

Pracodawcy poszukują wykwalifikowanych pracowników, oferując im atrakcyjniejsze wynagrodzenie i warunki pracy. Jest sporo ofert pracy dla osób mających uprawnienia SEP do 1kv. Jak zdobyć takie uprawnienia? Ile kosztuje kurs?

Uprawnienia SEP do 1kv cena

Uprawnienia SEP cena uzależniona jest od rodzaju kursu oraz ilości uczestników. Kursy organizowane są stacjonarnie oraz online. Jest także możliwość zorganizowania szkolenia dla grup pracowniczych w zakładzie pracy na terenie całej Polski.

Kurs SEP cena zależy także od ośrodka szkoleniowego oraz rodzaju uprawnień. Można zapisać się na kurs jednodniowy bądź trwający kilka dni. Dodatkowo należy pamiętać, że płatny jest także egzamin, który także można zdać w formie stacjonarnej lub internetowej.

Czym są uprawnienia SEP?

Uprawnienia SEP dają możliwość pracy w branży elektroenergetycznej. SEP jest Stowarzyszeniem Elektryków Polskich, które organizuje kursy i egzaminy. Uprawnienia podzielone są na trzy grupy. Pierwszą z nich jest grupa G1, do której zaliczane są uprawnienia elektryczne. Druga grupa G2 to uprawnienia cieplne, a G3 gazowe.

Podczas szkolenia przekazywana jest elementarna wiedza praktyczna i teoretyczna, która niezbędna jest w pracy z urządzeniami przesyłającymi, wytwarzającymi i przetwarzającymi energię elektryczną.

Jak zapisać się na szkolenie SEP?

Szkolenia SEP odbywają się na terenie całej Polski. Wiele centrów szkoleniowych oferuje możliwość odbycia kursu online. Taka możliwość jest szczególnie dobra dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Na kurs najlepiej zapisać się internetowo.

Wchodząc na stronę ośrodka szkoleniowego, można od razu sprawdzić, ile kosztuje kurs SEP. Uprawnienia SEP cena nie jest wysoka. Za jeden dzień szkolenia można zapłacić jedynie 99 złotych, gdyż wiele ośrodków oferuje często rabaty.

Kurs SEP cena, a egzamin?

Najlepiej znaleźć ośrodek szkoleniowy, który organizuje także egzaminy. Wówczas można liczyć na atrakcyjniejszą kwotę. Jest także możliwość zdobycia trzech uprawnień w ciągu jednego dnia na szkoleniu. Wówczas cena takiego kursu jest jeszcze niższa.

Egzamin SEP jest płatny i kosztuje 301 złotych. Nie jest to duży wydatek, zważywszy, że można szkolenie odbyć za niecałe 100 złotych. Uprawnienia SEP do 1kv cena jest atrakcyjna, ale jeszcze atrakcyjniejsze są oferty pracy i zarobki dla osób mających takie kwalifikacje.