akcesoria telefonicze

Najlepsze akcesoria telefoniczne

Udostępnij na

Pomimo tego, że obecnie dostępne na rynku telefony komórkowe są naprawdę niezwykle zaawansowane, to jednak dalszym ciągu mogą być ulepszone poprzez stosowanie razem z nimi określonego rodzaju akcesoriów telefonicznych. Jakie jednak konkretnie akcesoria warto mieć w kieszeni razem ze swoim smartfonem?

Spigen etui, czyli jak zabezpieczyć telefon?

Wraz z liczbą funkcji i możliwych zastosować telefonu, spadła niestety jego odporność na uszkodzenia. Jeszcze do niedawna upadek telefonu z kieszeni na podłogę, nie kończył się właściwie żadnymi konsekwencjami. Dziś jednak, gdy dużą część całej obudowy stanowi wyświetlacz, a wnętrze urządzenie wypełnione jest bardzo wrażliwymi na wstrząsy mikroprocesorami, niezbędne są specjalne akcesoria telefoniczne, które będą chroniły całe urządzenie przed tego typu uszkodzeniem. Doskonałym sposobem na takie zabezpieczenie jest spigen case na telefon. Jest to specjalny futerał, który szczelnie oplata całe urządzenie, dając mu odpowiednią amortyzację na wypadek upadku. Oczywiście spigen casy na telefony są ładnie i bardzo estetycznie wykonane, więc nie ma tu mowy o tym, aby zniszczyły wizualną stronę telefonu.

Ochrona ekranu

Oczywiście etui spigen nie jest jedyną możliwością zabezpieczenia telefonu przed zagrożeniami związanym z jego upadkiem. Jak każdy użytkownik telefonu doskonale wie, zdecydowanie najbardziej wrażliwym jego elementem jest ekran, który po nawet najlżejszym upadku potrafi całkowicie pęknąć, co rzecz jasna wyłączy z użytkowania taki model na długie dni, a nawet tygodnie, do czasu aż uszkodzona część zostanie wymieniona. Żeby się przed takimi konsekwencjami zabezpieczyć, poleca się stosowanie razem ze spigen etui również specjalnej szybki na ekran wykonanej z hartowanego szkła. Ta dodatkowa warstwa zabezpieczająca nie będzie miała żadnego wpływu na działanie ekranu pod kątem sterowania nim dotykowo lub wyświetlania przez niego barw, a z pewnością będzie stanowiła rewelacyjne zabezpieczenie, które pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów napraw.

Uchwyt na telefon

Nie da się ukryć, że jeśli chce się wybrać odpowiednie akcesoria telefoniczne, należy spojrzeć nieco szerzej, niż tylko na standardowe spigen case na telefon. Dobrze jest mieć również taki futerał, który zakładany jest np. na rękę, co pozwala wykorzystywać go w znacznie bardziej aktywny sposób, czyli np. podczas biegania lub jazdy na rowerze. Taki dodatek będzie z pewnością mile widziany podczas wielu aktywnosi fizycznych, podczas których trzymanie telefonu w kieszeni byłoby zbyt dużym ryzykiem.