uchwyt iottie

Uchwyt iOttie – spraw swojemu smartfonowi odrobinę luksusu!

Udostępnij na

Czy uchwyt iOttie to najlepszy wybór dla Twojego smartfona? Nie odpowiemy na to pytanie za Ciebie. Możemy jednak dostarczyć Ci niezbędnych informacji na temat tego akcesorium, które pozwolą Ci na wydanie samodzielnego osądu.

iOttie – charakterystyka marki

iOttie to wiodąca w skali świata firma produkująca akcesoria mobilne. Pośród jej produktów na pierwsze miejsce zdecydowanie wysuwają się uchwyty samochodowe, rowerowe i motocyklowe do smartfonów. Oprócz nich w ofercie tego producenta dostępne są także m. in. ładowarki, stacje dokujące i monopody (selfie-sticki).

Który uchwyt iOttie polecacie?

Firma opracowała wiele różnych modeli, dopasowanych zarówno do potrzeb użytkowników, poruszających się samochodami, jak i tych wybierających rower czy motocykl. Trudno wskazać wśród nich jednoznaczego faworyta, dlatego tytułem przykładu omówimy najnowszy model uchwytu na snartfona, przeznaczony do mocowania na desce rozdzielczej. Mamy na myśli Easy One Touch 5.

Ten produkt iOttie Polska powitała pod koniec grudnia 2020 r. Jako przykład do naszej analizy wybraliśmy go nie tylko z racji jego nowości, ale także dlatego, że uważamy go za produkt typowy dla marki. Stanowi mieszankę sprawdzonych i przetestowanych przez firmę, klasycznych rozwiązań, połączonych z doskonale zaimplementowanymi najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Omawiany produkt marki iOttie jest ulepszoną wersją Easy One Touch 4. Podobnie jak poprzednik, zapewnia pewny i mocny chwyt. Nie tylko pasuje do większości urządzeń i obudów (nawet wtedy, gdy nałożysz na niego etui), ale jednocześnie jest łatwy w regulacji. Poręcznym i ergnomicznym uchwytem można łatwo operować przy użyciu jednej ręki.

Miłym dodatkiem od firmy jest estetyczny organizer na kabel magnetyczny. Dzięki niemu przewód jest zawsze pod ręką. Koniec z nerwowym szukaniem wtyczki i rozplątywaniem zasupłanego kabla!

Sednem tego uchwytu iOttie jest mocne i bezpieczne mocowanie. Możesz je przytwierdzić zarówno do deski rozdzielczej, jak i przedniej szyby. Dzięki niemu Twój smartfon będzie bezpieczny nawet na najbardziej wyboistej drodze!

iOttie Polska – gdzie mogę kupić produkty firmy?

Produkty iOttie możesz kupić w większości sklepów z akcesoriami GSM, sklepach komputerowych i oferujących sprzęt elektroniczny. Dodatki do smartfonów tego producenta swobodnie kupisz zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Bez problemu możesz również upolować różne produkty tej marki na aukcjach w Allegro czy OLX. Popularność brandu skutkuje jego szeroką dostępnością.