dentysta, stomatolog

Pełna proteza w jeden dzień

Udostępnij na

Czy proteza w jeden dzień jest możliwa do wykonania? Technologia związana z protetyką i stomatologią rozwija się bardzo szybko. To co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe do zrealizowania, dzisiaj staje się standardową usługą klinik stomatologicznych.

Protetyka Zduńska Wola warta polecenia

Przed rozpoczęciem badania stomatologicznego dobrze jest zapoznać się z opinią o danym gabinecie. Proteza powinna służyć przez długi czas. Musi być wykonana starannie i z najlepszych materiałów. Dlatego warto jest spytać znajomych oraz poczytać opinie o klinikach zajmujących się protetyką. Protetyka Pabianice polecana przez innych pacjentów będzie gwarantowała zadowolenie z wykonanej usługi.
Proteza w jeden dzień możliwa jest do wykonania tylko w gabinetach posiadających najlepszych lekarzy oraz wysokiej jakości sprzęt. Przy tego typu zabiegach niezbędne jest używanie komputerów powalających na bieżącą diagnostykę oraz precyzyjne wykonanie protez.

Nowoczesna protetyka Pabianice

Dzięki zaawansowanej wiedzy stomatologicznej możliwe jest wykonanie protezy całego łuku zębowego w ciągu tylko jednego dnia. Jest to niezwykle ważna wiadomość dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kilkudniową przerwę w wykonywanych obowiązkach lub po prostu funkcjonowanie bez zębów jest dla nich zbyt stresujące.
Podstawą protezy zakładanej w ciągu jednego dnia są instalowane w tkance kostnej implanty. Implanty, które przypominają śruby mają za zadanie zastąpić korzeń zęba. W zależności od potrzeb zakładane są cztery lub sześć implantów. Na tak przygotowaną podstawę nasuwa się most z łukiem zębowym. Pacjent zyskuje w ciągu zaledwie kilku godzin nowe uzębienie, które pozwala mu na odzyskanie szerokiego uśmiechu.

Dlaczego warto zrobić protezę w ciągu jednego dnia?

Wykonanie szybko protezy i pozbycie się bezzębia, to marzenie wielu pacjentów. Dzięki kompletnemu uzębieniu można swobodnie rozmawiać i uśmiechać się. Ma to bardzo duży wpływ na samopoczucie oraz stan emocjonalny pacjentów.
Kolejną zaletą szybko wykonywanych protez są materiały wykorzystywane do ich tworzenia. Muszą to być produkty najwyższej jakości. Używanie protezy trwa przez kilkanaście lat i przez ten czas musi ona zachować swoje pierwotne właściwości.
Gabinet protetyka Zduńska Wola wyposażony jest w najnowocześniejszy i bezpieczny sprzęt.