Spigen

Spigen slim armor etui – najważniejsze zalety

Udostępnij na

Spigen slim armor to obecnie jedno z najczęściej stosowanych etui. Jak w zasadzie przedstawiają się jego zalety?

Ogólne zalety spigen etui

Na początek warto powiedzieć co nieco o dość ogólnych zaletach tych etui, które siłą rzeczy będą także cechowały model spigen slim armor. A zatem będą to…

1) wytrzymałość

Przede wszystkim warto tu powiedzieć o wytrzymałości, jaka cechuje ten typ etui. Otóż spigen etui wykonane są absolutnie z najlepszej klasy materiałów. W zależności od modelu są one dość różne i dodatkowo mogą posiadać specyficzne cechy jak np. wzmacniane ranty itp. jednak zasadniczo doskonale wręcz chronią telefon przed konsekwencjami jego upadku, włożenia do jednej kieszeni z kluczami itp.

2) wygoda

Zasadniczo Spigen etui zapewniają także naprawdę bardzo wysoki poziom wygody. Większość modeli bowiem wyposażona jest w specjalną podpórkę, co zapewnia możliwość postawienia telefonu w zasadzie w dowolnej pozycji. Oczywiście nie trzeba mówić, że jest to bardzo komfortowe.

3) rozsądna cena

Wydawać by się mogło, że przy takich zaletach etui te będą kosztowały naprawdę sporo. Tymczasem owszem, kosztują więcej niż przeciętne etui, jednak wcale nie tak dużo, jakby można się było spodziewać. Średnio cena zawiera się w kilkudziesięciu złotych – od 50 do 100 zł. To nie jest wysoka cena za pełną ochronę telefonu.

4) elegancki i nowoczesny design

Warto jeszcze podkreślić, że marka Spigen bardzo dużą wagę przywiązuje do tego, aby naprawdę jej wyroby cechowała zarówno współczesna technologia, jak i dawna elegancja. Zasadniczo zatem wszystkie Spigen etui posiadają niezwykle estetyczny dodatek w postaci wytłaczanego specjalnie wzoru i nazwy firmy. Dodatkowo modele występują naprawdę w bardzo wielu różnych odmianach kolorystycznych czy wariantach wzorów.

Zalety Spigen slim armor

Jakie zaś zalety cechują ten konkretny model? Otóż zaznaczyć tutaj trzeba przede wszystkim to, że doskonale sprawdza się on pod kątem estetyki. Zapewniając jednocześnie wysokie bezpieczeństwo, nie zajmuje wiele miejsca. Często bowiem jest tak, że te naprawdę wytrzymałe etui niestety są także bardzo masywne, co oczywiście zwiększa wagę i wielkość telefonu. Tymczasem w tym modelu nie mamy z tym do czynienia. Co więcej, istnieje naprawdę bardzo wiele możliwości ładnej aranżacji tego modelu. Można bowiem wybrać w zasadzie dowolną wersję kolorystyczną. Dodatkowo etui to cechuje wygoda podczas trzymania i codzienny komfort w użytkowaniu. Słowem, warto naprawdę zainwestować w Spigen Slim armor – to nowoczesne etui.