dbanie o zęby, dentysta

Proteza na implantach

Udostępnij na

Co zrobić, gdy straci się zęby? Jedną z opcji jest proteza na implantach. Warto dowiedzieć się więcej na jej temat i ocenić, czy to dobre rozwiązanie.

Proteza na implantach cena

Jedną z najlepszych opcji jest proteza na implantach. Dlaczego? To proste. Gdy decydujemy się na sztuczne zęby, bardzo ważny jest zarówno komfort ich użytkowania, jak również wygląd. Nie da się ukryć, że zęby mają ogromny wpływ na autoprezentację człowieka. Decydując się na protezy na implantach możemy mieć pewność, że praktycznie nikt nie domyśli się, że nasze zęby nie są naturalne. To szczęka, która wygląda tak, jak prawdziwe zęby. Jak kształtują się ceny takich protez? Bez wątpienia są najwyższe, ale z drugiej strony to przecież inwestycja na lata. Najprawdopodobniej do końca życia te zęby będą służyły bez najmniejszych problemów.

Szczęka na implantach cena

Co wpływa na wysokie ceny tego rozwiązania? Po pierwsze to, że konieczne jest wszczepienie implantów zębowych, a przecież koszt jednego implantu to nawet około 3000 zł. Aby prawidłowo umocować szczękę w górnym oraz dolnym łuku zębowym, implantów trzeba zastosować nawet 8. Oczywiście jeżeli do uzupełnienia jest mniej zębów, koszty będą mniejsze. Mimo wszystko warto przygotować sobie nawet kilkanaście tysięcy złotych, ponieważ poza implantami, trzeba będzie zapłacić jeszcze za szczękę.

Szczęka na implantach cena za wszystko

Szczęka na implantach cena – często naprawdę ogromne kwoty, jednocześnie takie zęby wyglądają po prostu bardzo naturalnie. To właśnie przemawia za tym rozwiązaniem i sprawia, że pomimo dużego wydatku, ludzie się na to decydują. Warto wspomnieć również o tym, że takie zęby w czasie użytkowania w żaden sposób nie wywołują dyskomfortu i trudności, na przykład z gryzieniem twardych pokarmów. Nie trzeba na nie uważać i zwyczajnie można zachowywać się tak, jakby miało się swoje zdrowe i mocne zęby.

Proteza na implantach cena w dużych miastach

W różnych miastach ceny za tego typu usługę różnie się kształtują. Warto rozejrzeć się w okolicy i pojechać na przykład do mniejszego ośrodka. To właśnie tam bardzo często można wynegocjować mniejsze stawki za realizację kompleksową tej usługi, a zatem za wszczepienie implantów zębowych, realizację szczęki porcelanowej i jej zamontowanie. Chociaż to inwestycja na lata, oszczędność każdej kwoty jest istotna.